Опубліковано Залишити коментар

Акційні пропозиції – поспішайте!

Привіт, друзі!
Маємо чудову новину – якщо замовляєте дві дощечки і більше, то на другу отримаєте знижку 5% , а на третю і всі наступні – знижку  10%.
Пропозиція дійсна з моменту публікації та діє до кінця березня 2018р. Спішіть скористатись!!! 
Крім того відзначимо, якщо у Вас є особливі побажання по розміру розроблювальної дошки – ми готові прорахувати вартість виготовлення й Вашого спецзамовлення) 
Ми будемо раді принести Вам більше задоволення від Ваших покупок! 

Опубліковано Залишити коментар

Чому дошки «Еко-Бук»? Є відповідь!

Чому дошки «Еко-Бук»:
 Перше – це зроблено з любов’ю для Вас!
 Це екологічно. В виробництві ми використовуємо лише якісну деревину та безпечні матеріали, які мають сертифікат на безпечний контакт з продуктами харчування.
 Такого типу дошки найчастіше використовують професійні кухарі, адже вони мають виску міцність та довговічність. Торцева поверхня в 1.5 рази твердіша за бокову поверхню. Тому на ній так легко працювати з м’ясом, рибою, готувати люля-кебаб та інші страви.
 Леза ваших ножів довше залишаються гострими.
 Гігієнічність та безпечність. Торцева дошка менш схильна до зараження бактеріями, оскільки волокна після різу “змикаються”, а покриття маслом захищає від проникнення бактерій всередину волокон.
 Дошка «Еко-Бук» – невід’ємний вишуканий елемент сучасного інтер’єру кухні.

Опубліковано Залишити коментар

Інструкція до наших розроблювальних дощок

Торцева дошка – це дошка, в якій волокна дерева розташовані перпендикулярно ріжучої поверхні, а не паралельно, як у звичайних дошках.
Переваги торцевої дошки:
1) торцева поверхня деревини більш міцна і довговічна;
2) при використанні торцевої дошки ножі довше залишаються гострими;
3) торцева дошка менш схильна до зараження бактеріями, оскільки волокна після різу
“змикаються”, а покриття маслом захищає від проникнення бактерій всередину волокон.
Правила догляду за торцевою дошкою:
В цілому дерев’яні дошки більш гігієнічні, ніж пластикові або скляні. При цьому, –
1) не мийте торцеву дошку у посудомийній машині і не ставте у мікрохвильову піч або духовку;
2) після використання протирайте м’яким матеріалом, змоченим в мильній воді. Промивайте, а потім витирайте досуха паперовим рушником;
3) не використовуйте для обробки розроблювальної дошки харчові олії – соняшникову,
оливкову і т.п., оскільки з часом вони прогіркнуть;
4) для догляду за дошкою використовуйте мінеральну олію (вазелінове масло), яку можна купити в аптеці
Інструкція перед використанням:
1) знімаємо плівку;
2) стираємо віск сухою серветкою.
Надалі використовуємо виріб за призначенням.

Дякуємо, що обрали наші вироби!)

Опубліковано Залишити коментар

Особливості букової деревини

Як Ви знаєте, наші дошки виготовлюються із бука та дуба.

Букова деревина особлива тим, що дуже тверда і має щільність 720 кг / м³ при 12-15% вологості, що відносить її, як і схожу по щільності деревину дуба, до вітчизняних важких твердолистяних порід деревини. Вона дуже однорідна по щільності, в’язка, малоеластична, володіє хорошою міцністю.
І ще дещо з цікавого.
Деревина бука містить ряд цінних хімічних речовин і шляхом сухої перегонки з неї отримують оцет, дьоготь, поташ, луг, креозот. Крім того деревина є вихідною сировиною для отримання метилового спирту.

Опубліковано Залишити коментар

Догляд за дерев’яними розроблювальними кухонними дошками

Дерев’яні розроблювальні кухонні дошки популярні. Вони красиві і щадні для ножів. Дерево – м’який матеріал, ніж занурюється в нього, не затупляючись, як це стається з пластиком, до прикладу. Однак, неякісні, зазубрені ножі легко ушкоджують їх.
Завдяки природним антисептичним якостям дерев’яних дощок, на них не так стрімко поширюються бактерії, але все-таки їх треба ретельно мити.
Відразу ж після використання помийте дерев’яну дошку в теплій воді і висушіть. Потім покладіть на горизонтальну поверхню, щоб дошка не деформувалася. Ніколи не замочуйте дошку, а щоб видалити плями від продуктів (до прикладу, – соку ягід чи овочів), посипте її сіллю і содою, а потім потріть половинкою лимону.
Доречно хоча би раз на рік промаслювати дерев’яну дошку. Педантичні шеф-кухарі роблять це раз на місяць.
Для просочення дошки використовуйте вазелінове масло або харчовий бджолиний віск, їх можна знайти в аптеці. Нанесіть мастило на суху дошку і залиште на кілька годин, потім зітріть надлишки. Не потрібно використовувати соняшникову або оливкову олію, оскільки ці оливи можуть надати дошці неприємний запах.
Саме вазеліновим маслом та бджолиним воском оброблені і наші дошки. Сподіваємось, наші поради були корисними та доречними

Опубліковано Залишити коментар

Чим букові дошки є особливими?

Потрібно знати, що Бук має надзвичайно корисні властивості, котрі люди використовували з давніх давен.

Основні з них – тонізуючі, в’яжучі, антисептичні.

Листя бука, зокрема, використовувались для приготування чаю, відварів і настоїв. Настої на корі і листі корисні при захворюваннях шлунка, печінки, нирок і сечового міхура, загоюють виразки і допомагають при діабеті, а також покращують апетит і відмінно тонізують організм. Листя бука при застосуванні є в’язким засобом, вони заспокоюють нерви і шлунок. Листя бука застосовуються при пухлинах, вони знімають біль і заліковують рани.

Деревина бука є цінною для приготування кухонного інвентарю, кухонних розроблювальних дощок саме через міцність, антисептичні якості, довговічність, вигляд, натуральну ергономіку.

Сподіваємось, що дана публікація була для Вас цікавою)