Опубліковано Залишити коментар

Догляд за дерев’яними розроблювальними кухонними дошками

Дерев’яні розроблювальні кухонні дошки популярні. Вони красиві і щадні для ножів. Дерево – м’який матеріал, ніж занурюється в нього, не затупляючись, як це стається з пластиком, до прикладу. Однак, неякісні, зазубрені ножі легко ушкоджують їх.
Завдяки природним антисептичним якостям дерев’яних дощок, на них не так стрімко поширюються бактерії, але все-таки їх треба ретельно мити.
Відразу ж після використання помийте дерев’яну дошку в теплій воді і висушіть. Потім покладіть на горизонтальну поверхню, щоб дошка не деформувалася. Ніколи не замочуйте дошку, а щоб видалити плями від продуктів (до прикладу, – соку ягід чи овочів), посипте її сіллю і содою, а потім потріть половинкою лимону.
Доречно хоча би раз на рік промаслювати дерев’яну дошку. Педантичні шеф-кухарі роблять це раз на місяць.
Для просочення дошки використовуйте вазелінове масло або харчовий бджолиний віск, їх можна знайти в аптеці. Нанесіть мастило на суху дошку і залиште на кілька годин, потім зітріть надлишки. Не потрібно використовувати соняшникову або оливкову олію, оскільки ці оливи можуть надати дошці неприємний запах.
Саме вазеліновим маслом та бджолиним воском оброблені і наші дошки. Сподіваємось, наші поради були корисними та доречними

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *