Про нас

Кухонна розроблювальна дошка від “Еко-Бук” для нарізання продуктів виготовлюється на замовлення ТОВ “Еко-Бук” з твердих порід дерева – буку та дуба.
Оброблена мінеральною олією та бджолиним воском. При склеюванні використовується клей, що має сертифікат на безпечний контакт з продуктами харчування.
Чому віддають перевагу саме торцевим кухонним дощечкам?
Торцева дошка – це дошка, в якій волокна дерева розташовані перпендикулярно ріжучої поверхні, а не паралельно, як у звичайних дошках. Переваги торцевої дошки:
1) торцева поверхня деревини більш міцна і довговічна;
2) при використанні торцевої дошки ножі довше залишаються гострими;
3) торцева дошка менш схильна до зараження бактеріями, оскільки волокна після різу “змикаються”, а покриття маслом захищає від проникнення бактерій всередину волокон.
Правила догляду за торцевою дошкою: В цілому дерев’яні дошки більш гігієнічні, ніж пластикові або скляні. При цьому, –
1) не слід мити торцеву дошку у посудомийній машині або ставити у мікрохвильову піч або духовку;
2) після використання потрібно протерти м’яким матеріалом, змоченим в мильній воді. Слід промити, а потім витерти досуха паперовим рушником;
3) не використовувати для обробки розроблювальної дошки харчові олії – соняшникову, оливкову і т.п., оскільки з часом вони прогіркнуть;
4) для догляду за дошкою належить використовувати мінеральну олію (вазелінове масло), яку можна придбати в аптеці.
Чому ми віддаємо перевагу все ж буку?
Букова деревина дуже тверда і має щільність 720 кг / м³ при 12-15% вологості, що відносить її, як і схожу по щільності деревину дуба, до вітчизняних важких твердолистяних порід деревини. Вона дуже однорідна по щільності, в’язка, малоеластична, володіє хорошою міцністю.
Чим букові дошки є особливими?
Потрібно знати, що Бук має надзвичайно корисні властивості, котрі люди використовували з давніх-давен.
Основні з них – тонізуючі, в’яжучі, антисептичні.
Листя бука, зокрема, використовувались для приготування чаю, відварів і настоїв. Настої на корі і листі корисні при захворюваннях шлунка, печінки, нирок і сечового міхура, загоюють виразки і допомагають при діабеті, а також покращують апетит і відмінно тонізують організм. Листя бука при застосуванні є в’язким засобом, вони заспокоюють нерви і шлунок. Листя бука застосовуються при пухлинах, вони знімають біль і заліковують рани.
Деревина бука є цінною для приготування кухонного інвентарю, кухонних розроблювальних дощок саме через міцність, антисептичні якості, довговічність, вигляд, натуральну ергономіку.
Ми переконані, що саме наші вироби принесуть Вам справжнє кулінарне задоволення!
Наші Контакти:
тел.: +38 050 335 51 19
e-mail: board.boka[равлик]gmail.com
поштова адреса: 03062, Київ-62, а/с №118
юридична адреса: м. Чернівці, вул. Рівненська, 5А, офіс 815